Firemní PF 2023 od Sue Ryder

Posíláte na konci roku firemní novoročenky? Objednejte je od Sue Ryder a dejte jim filantropický rozměr. Vaše obchodní partnery či dodavatele ještě víc potěšíte! Každé objednané PF 2023 totiž pomůže financovat bezplatné poradenství pro seniory z celé ČR, které ocitli v tíživé situaci. Letošní motivy pro vás exkluzivně a pro Sue Ryder navrhla ilustrátorka a malířka Lenka Mišincová.


Jak to probíhá?

  • Vyberte si jeden ze 4 motivů PF 2023.
  • Pošlete nám vaše logo a text, který má novoročenka obsahovat.
  • My tyto ingredience smícháme, a když budete chtít, přidáme text o podpoře Sue Ryder. Připravíme návrh firemního elektronického PF 2023.
  • Můžeme vám připravit také podklady pro tištěnou verzi.
  • Na hotovou zakázku dostanete fakturu, darovací smlouvu nebo smlouvu o propagaci a reklamě.
  • A pak už jen posíláte, děláte radost a pomáháte!

10 000 Kč = 40 hodin poradenství pro seniory a jejich blízké

78 % pomoci poskytuje poradenský tým Sue Ryder jen díky podpoře dárců. Je bezplatná a dostupná v celé ČR.

Spolu s našimi dárci totiž věříme, že staří lidé v krizové situaci potřebují rychlou radu a účinnou pomoc. Nesmějí bloudit ve složitém systému zdravotních a sociálních služeb. Proto vytváříme i díky dárcům co nejširší síť poradenství, pro co největší počet seniorů a jejich blízkých.

Příběhy klientů poradenství Sue Ryder

Ota z Prahy
"Zažil jsem to na vlastní kůži, když dostal táta mrtvici. Strach, bezmoc a zmatek, co dělat dál. Chci, aby lidé nemuseli zažívat to samé a měli v takové chvíli zkušeného průvodce." 

Paní Marie z Plzně
"Používám internetovou adresu, ale nevím, jak takto vyhledat pomoc v mém stavu. Bohužel i mé schopnosti nejsou v 71 letech dostatečné. Jsem Vám vděčná, že jste mi odpověděli a poslali informace i kontakty. Málokdo by se vůbec zabýval mou prosbou o pomoc."

Děkujeme za vaše objednávky.


Kontakt


Vojtěch Řehák
firemní dárcovství
Mobil: +420 777 357 290
E-mail: vojtech.rehak@sue-ryder.cz
 

 

Darujte šanci
na důstojné stáří