Hledáme kolegu na pozici správce objektu

Sue Ryder je veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti, její služby jsou závislé na podpoře dárců. Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřuje na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integruje paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce.

Domov Sue Ryder, z. ú. vypisuje výběrové řízení na pozici správce objektu.

Náplň práce:

  • Organizace údržby a správy budovy, vnitřních i venkovních prostor, technických zařízení
  • IT podpora kolegům, znalost hardware
  • Výběrová řízení a komunikace s externími dodavateli – energie, voda, opravy, IT firma
  • Komunikace s vlastníkem budovy – ÚMČ
  • Zodpovědnost za provádění zákonných prohlídek a revizí TZB
  • Zodpovědnost za oblast BOZP, PO
  • Agenda pronájmu prostor
  • Spolupráce při tvorbě vnitřních směrnic a metodik
  • Správa vozového parku (2 vozy)

Požadujeme:

  • Min. SŠ s maturitou, vzdělání technického zaměření výhodou
  • Technické myšlení, samostatnost v rozhodování, zodpovědný přístup
  • Výborné komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu
  • Manuální zručnost
  • Iniciativu a podnikavost při hledání řešení, chuť být „dobrým hospodářem domu“
  • Pokročilá znalost PC
  • Praxe v oblasti správy výhodou
  • ŘP sk. B – aktivní řidič/ka
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Práci na 0,5 – 1,0 úvazku s pružnou pracovní dobou
  • Možnost dalšího vzdělávání v relevantních tématech
  • Prostor pro vlastní tvořivost a seberealizaci
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v zavedené neziskové organizaci
  • Stravování v areálu, 5 týdnů dovolené a další benefity (příspěvek na stravování, sick days, masáže, kadeřnice, kulturní akce…).

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail simona.dobsickova@sue-ryder.cz, nebo poštou k rukám paní Simony Dobšíčkové,  Domov Sue Ryder, z.ú., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovorům. Výběrové řízení je více kolové.
Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Darujte šanci
na důstojné stáří