Hledáme kolegu/kolegyni na pozici specialista/specialistka marketingu

Sue Ryder je veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří. Naší dlouhodobou vizí je, aby žádný člověk v Česku nebyl na stáří sám a mohl stárnutí důstojně prožít. Pro naši práci je klíčová podpora dárců.
Do týmu marketingu, komunikace a fundraisingu hledáme kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTA/SPECIALISTKA MARKETINGU, který/á spolu s námi dokáže získávat dárce a podporovatele pro vizi organizace a posouvat téma stárnutí a důstojnosti dále.

Hledáme samostatného člověka, který

  • se nebojí zodpovědnosti a je na něj spoleh,
  • má zkušenosti s marketingem v rámci svých předchozích zaměstnání,
  • ví, jak si organizovat práci a má tah na branku,
  • je vytrvalý a nenechá se odradit,
  • výborně vládne českým jazykem,
  • hovoří a píše v angličtině.

Co je náplň práce:

  • správa CRM systému a nástrojů e-mail marketingu
  • realizace on-line marketingových kampaní – grafické podklady, texty, práce s cílovými skupinami a on-line kanály
  • vyhodnocování a analýza dat a informací (google adwords, google analytics, a další), report, doporučení
  • příprava podkladů pro tvorbu plánů a strategií

Co nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • přátelský a inspirativní pracovní tým, profesní podporu a další vzdělávání
  • práci na plný úvazek
  • nástup dohodou

Prosím, zašlete:

1) strukturovaný životopis s připojením 2 referencí

2) motivační dopis na téma "Co mohu přinést pro rozvoj marketingu a fundraisingu Sue Ryder" (v rozsahu max. jedné A4 strany)

na adresu: simona.dobsickova@sue-ryder.cz a do předmětu uveďte "Specialista marketingu” a to do 30. 11. 2019.

Výběrové řízení je vícekolové. Na osobní pohovor do  druhého kola budou telefonicky pozváni jen vybraní uchazeči/vybrané  uchazečky. Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Darujte šanci
na důstojné stáří