Akce je zrušena! Dobročinný bazárek pro rodiny s dětmi

S ohledem na doporučení Hygienické stanice hl. m. Prahy a bezpečnostní rady státu omezit návštěvy domovů pro seniory došlo ke zrušení Dobročinného bazárku plánovaného na sobotu 21. března v prostorách Sue Ryder.
Pokud jste nás chtěli podpořit darováním věcí do prodeje, prosíme, buď věci uschovejte do podzimního bazárku nebo věci darujte na jiné potřebné místo. Děkujeme vám za trpělivost a podporu, budeme se těšit na podzim 24. října!

Tradiční bazar pro rodiče s malými i většími dětmi. Vybírat můžete z dětského oblečení různých velikostí, hraček, sportovních věcí, dětských knih a dalších rodinných potřeb. Pro děti bude připraveno divadýlko, herní místnost, výtvarná dílna... 

Termín: 21. března 2020
Čas: 10.00 — 15.00
Místo konání: areál Sue Ryder - galerie, divadelní sál, kaple, restaurace

Akce probíhá dvakrát do roka - na jaře a na podzim. S pomocí dobrovolnic se pořádají sbírky na školách, v dětských centrech, oslovují se přátelé a známí. Výtěžek z prodeje darovaného zboží je určen na péči o seniory v Sue Ryder. Neprodané věci bývají darovány dále potřebným.

Ceny: velmi přátelské

Co prodáváme: dětské oblečení, hračky, dětské knížky, hry, sportovní věci, kočárky a další rodinné potřeby (vše, co se podaří sesbírat..)

Doprovodný program pro děti: výtvarná dílna v denním centru, dětské menu a koutek v restauraci

Jak lze bazárek podpořit: darovat můžete dětské oblečení, doplňky, hračky, hry, knížky, atd. do některého z dobročinných obchodů Sue Ryder, ideálně do Michle (darované věci označte BAZÁREK BŘEZEN). Vzhledem k tomu, že nemáme skladovací prostory, prosíme, přinášejte dary až od konce února. 

Moc prosíme, zvažte kvalitu oblečení a darovaných věcí. Vybírejte pro nás věci, které byste si ještě sami rádi koupili... Velmi nám tím pomůžete, třídění a chystání bazárku bude pak mnohem jednodušší pro naše dobrovolnice. Děkujeme!

Kontakty pro více informací:
Barbora Fröhde, tel.: 775 250 369, e-mail: barbora.froehde@centrum.cz
Pavla Bajerová, tel.: 774 377 011, e-mail: pavla.bajerova@sue-ryder.cz

Podívejte se, jak to vypadalo na podzimním dobročinném bazárku.

 

Darujte šanci
na důstojné stáří