Sue Ryder přijme všeobecnou sestru

Více času na klienty ● Opora multidisciplinárního týmu ● Pracovní kolektiv, který si pomáhá ● Mzda po zapracování až 50.000 Kč ● Na plný nebo částečný úvazek ● Vzdělávání, které Vás posune dál ● Bereme i absolventy!

"Skvělý pracovní tým zní jako klišé, ale tady jsem ho vážně našla. Navíc mám pocit, že jsme si tady všichni rovni. Je to cítit z kolektivu i z celkové atmosféry. Pečovatelé se mi nebojí říct, co potřebují, a já se nebojím nic říct vedení. Nasloucháme si a respektujeme se. A hlavně je tu prostor vybudovat si pouto i s klienty! Kromě zdravotní péče mám tady čas držet je i za tu ruku.“

"Jestli Vás děsí málo zkušeností a příliš velká zodpovědnost, říkám Vám – není se čeho bát. Na oddělení jsem jako sestra sice sama, ale v domově jsou další sestřičky. A tady Vás všechno naučí! Když přijde nějaký akutní stav, máte dokumentaci, máte doktora na telefonu, spoustu toho už znáte. Zároveň je tu multidisciplinární tým, který Vás podporuje, radí a zároveň obohacuje celkový obraz péče o klienta. Tady to není jen o podávání léků a převazování ran. Díky množství vzdělávání se rozvíjíte profesně. A díky vztahu s klienty, s těmi starými lidmi, se rozvíjíte v té své empatické části. Rostete Vy jako člověk!“

Noemi Langer
Všeobecná sestřička v domově pro seniory Sue Ryder

Koho hledáme?

Kolegyni nebo kolegu s kvalifikací Všeobecná sestra, s chutí pomáhat seniorům a v ideálním případě se zkušeností s prací v sociálních službách pro seniory. Není to ale podmínka! Absolventy rádi zaučíme.

Stanete se součástí multidisciplinárního týmu Sue Ryder. Kromě zdravotních sestřiček ho tvoří sociální pracovníci, pečovatelé, kolegové z rehabilitace a aktivizace, nutriční terapeutka, psycholožka, kaplanka, koordinátorka paliativní péče,  lékaři, metodik psychobiografického modelu péče, vedoucí domova pro seniory, vedení organizace a také dobrovolníci.

Co Vám můžeme nabídnout?

 • Mzdu po zapracování 50.000 Kč, včetně zákonných příplatků, vyšší příplatek 25 % za práci o víkendu
 • Práci na celý nebo částečný úvazek (vhodnou pro absolventy nebo maminky po mateřské)- směnný, nepřetržitý provoz
 • Pocit smysluplnosti a uspokojení – je pro nás důležitá důstojnost člověka i vysoká kvalita péče a to se týká jak klientů, tak také našich zaměstnanců
 • Odborné vzdělávání v péči o seniory (např. v oblasti paliativní péče - ELNEC, bazální stimulace nebo psychobiografického modelu péče)
 • Pravidelné supervize
 • 5 týdnů dovolené
 • Možnost přespávání mezi směnami přímo v objektu
 • Dotované stravování v restauraci Sue Ryder
 • Práci v příjemném prostředí historického Michelského dvora v centru Prahy
  (3 minuty chůze od zastávky tramvaje č. 11 – Michelská, 16 minut busem na metro A – Želivského, 11 minut tramvají na metro C - I. P. Pavlova)
 • Kadeřnice, kosmetika, bezplatné masáže, vstupenky do ZOO a další benefity

Napište nám, přiložte životopis, a přijďte si s námi i jen nezávazně popovídat o Vašich představách. Rádi Vám Sue Ryder - Vaše případné budoucí působiště představíme.

Kontakt:
Katka Králová
Telefon: 775 416 998
Email: asistentka@sue-ryder.cz

Zajímá Vás víc?

Rozhovor s Katkou Crhovou, vedoucí sestrou v domově pro seniory Sue Ryder

Podcast s Věrou Vodičkovou, koordinátorkou paliativní péče Sue Ryder

Fotogalerie: Podzimní olympiáda v Sue Ryder

O Sue Ryder

Jsme veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti. Naše služby jsou závislé na podpoře dárců a poskytujeme je seniorům už od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřujeme na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integrujeme paliativní péči za podpory programu „Spolu až do konce“ od nadačního fondu Abakus. Měníme osudy konkrétních starých lidí i celý příběh péče o seniory v ČR.

Darujte šanci
na důstojné stáří