Sue Ryder přijme vedoucí rehabilitace

Odborná rehabilitační péče o seniory Individuální přístup ke klientům Opora multidisciplinárního týmu Pracovní kolektiv, který si pomáhá Mzda 33.000 Kč s perspektivou navýšení Vzdělávání, které Vás posune dál Bereme i odhodlané absolventy

„Pamatuji si na zlomový okamžik po příchodu do Sue Ryder. Dříve jsem pracovala jako fyzioterapeutka v ambulanci. Chodili tam pacienti po 30 minutách. Viděla jsem je třeba 6x a tím to skončilo. Neviděla jsem v té práci žádný velký přínos. Ani pro mě, ani pro ně. Měla jsem pocit, že na svém problému ti lidé nechtěli příliš pracovat. 2 roky takové práce mi přišly jako cesta k vyhoření. Nastoupit na palubu Sue Ryder pak byla obrovská radost! Pamatuju si na paní Milenu, jak byla šťastná, když udělala třeba jen 2 krůčky navíc. To mě úplně dojalo. Naši klienti totiž neberou žádný pokrok za automatický. Těší se z maličkostí, z věcí, které na první pohled nejsou podstatné, ale podstatné by být měly. Tady máte na klienty čas, pracujete s nimi dlouhodobě a vidíte výsledky své práce. Jestli se chcete každý den těšit do práce, pojďte pracovat k nám.“

Kristýna Kadlecová, vedoucí domova pro seniory a bývalá vedoucí rehabilitace v Sue Ryder


Koho hledáme?  

Kolegyni nebo kolegu s VŠ nebo VOŠ, s kvalifikací fyzioterapeut. Někoho, kdo má rád seniory a povede tým rehabilitace domova pro seniory Sue Ryder. Péče tady je založená na individuálním přístupu v souladu s Biografií klienta. Stanete se součástí multidisciplinárního týmu, který se skládá z odborníků ze zdravotní i sociální oblasti - sociální pracovníci, zdravotní sestry, pečovatelé, kolegové z aktivizace, nutriční terapeutka, psycholožka, kaplanka, koordinátorka paliativní péče, lékaři, vedoucí domova pro seniory, vedení organizace a také dobrovolníci. 

Co by bylo skvělé?  

 

 • Když budete mít alespoň základní znalosti o kompenzačních pomůckách pro seniory. 
 • Když dokážete vzdělávat svůj tým v polohování, manipulaci s invalidním vozíkem apod. 
 • Když máte chuť a odhodlání vést tým a učit se nové věci. Zkušenosti nejsou podmínkou. Ty získáte u nás.  


Co Vám můžeme nabídnout? 

 • Práci na plný úvazek s pružnou pracovní dobou 
 • Mzdu ve výši 33 000 Kč s perspektivou navýšení 
 • 5 týdnů dovolené 
 • Pocit smysluplnosti a uspokojení – je pro nás důležitá důstojnost člověka i vysoká kvalita péče, a to se týká jak klientů, tak našich zaměstnanců
 • Prostor pro vlastní seberealizaci  
 • Odborné vzdělávání v péči o seniory (např. v oblasti paliativní péče - ELNEC, bazální stimulace nebo psychobiografického modelu péče)
 • Pravidelné supervize a intervize
 • Práci v přátelském kolektivu a příjemném prostředí historického Michelského dvora v centru Prahy (3 minuty chůze od zastávky tramvaje č. 11 Michelská, 16 minut busem na metro A Želivského, 11 minut tramvají na metro C I. P. Pavlova) 
 • Dotované stravování v restauraci Sue Ryder 
 • Kadeřnice, kosmetika, vstupenky do ZOO a další benefity 

Zajímá Vás víc?

Napište nám e-mail nebo dopis, přiložte životopis, a přijďte si s námi i jen nezávazně popovídat o Vašich představách. Rádi Vám Sue Ryder - Vaše případné budoucí působiště představíme.

Kontakt:
Marie Audy
E-mail: marie.audy@sue-ryder.cz
Domov Sue Ryder, z.ú.
Michelská 1/7
140 00  Praha 4


O Sue Ryder 

Jsme veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti. Naše služby jsou závislé na podpoře dárců a poskytujeme je seniorům už od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřujeme na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integrujeme paliativní péči za podpory programu „Spolu až do konce“ od nadačního fondu Abakus. Měníme osudy konkrétních starých lidí i celý příběh péče o seniory v ČR. 

Darujte šanci
na důstojné stáří