Hledáme kolegu/yni na pozici technický/á specialista/ka

Sue Ryder je veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti, její služby jsou závislé na podpoře dárců. Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřuje na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integruje paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce.

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici technický/á specialista/tka

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude společně s námi dbát na to, aby se našim klientům v Domově bezpečně a příjemně žilo, a našim kolegům bezpečně a příjemně pracovalo.

Hledáme člověka, který:

  • bude dobrý hospodář v domě
  • je týmový hráč schopný samostatně pracovat
  • je pozitivně naladěný, má aktivní přístup k práci
  • umí přemýšlet v souvislostech a hledat řešení
  • je spolehlivý a zodpovědný
  • má pochopení a vstřícný vztah k seniorům

Náplň práce:

  • řízení údržbáře a řidiče
  • organizace údržby budovy, vnitřních i venkovních prostor, technických zařízení
  • ve spolupráci s údržbářem provádění běžných oprav i preventivní údržby objektu (např. instalatérské práce, práce typu „hodinový manžel“)
  • správa vozového parku (2 vozy)
  • IT podpora kolegům
  • agenda pronájmu prostor
  • asistence při provádění pravidelných zákonných kontrol, revizí, prohlídek
  • komunikace a spolupráce s externími dodavateli, např. energie, voda, opravy, IT firma
  • zástup za řidiče v době dovolené (jízdy po Praze, převozy klientů)
  • obstarávání drobných pochůzek, nákupů technického vybavení

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • manuální zručnost, praxe v oblasti údržby výhodou
  • pokročilou znalost výpočetní techniky
  • organizační schopnosti
  • komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • odborná způsobilost podle § 5 vyhl. 50/1978 Sb. výhodou
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na 0,75 úvazku,
  • mzdu po zapracování 30000 Kč/měs. pro úvazek 1,00 (úměrně krácena),
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravování v areálu s příspěvkem zaměstnavatele,
  • sick days,
  • další benefity - masáže, vstupenka do ZOO, sleva na kulturní akce…,
  • možnost přespání v objektu, příp. krátkodobé ubytování
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v zavedené neziskové organizaci
  • nástup ihned, případně dle dohody

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail, nebo poštou k rukám paní Simony Dobšíčkové,  Domov Sue Ryder, z.ú., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovorům. Výběrové řízení je více kolové.

Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Darujte šanci
na důstojné stáří