Fotogalerie

Nová podoba jídelny v domově pro seniory

Nová podoba jídelny v domově pro seniory

V domově pro seniory jsme se rozhodli ke zkrášlení jídelny. Pomocnou ruku nám nabídla firma Caparol, která je tvůrcem projektu Místa pro život – barvy, které pečují. Při vstupu do jídelny se nás nyní, ať chceme nebo ne, zmocní stará krása a nostalgie dřívější doby.

Mužský kruh aneb vzpomínka na trampování

Mužský kruh aneb vzpomínka na trampování

Uprostřed léta se u ohně sešla mužská část našich obyvatel. Někteří zpívali, někteří se ve vzpomínkách vraceli na dávné doby trampování u Sázavy, někteří jen v tichosti sledovali plameny měnící dřevo na popel … Vytvořili úžasný mužský kruh, který směly ženy jen něžně doprovázet...

PF 2020

PF 2020

Motivy PF 2020, které jsme připravili pro všechny, kteří chtějí podpořit Sue Ryder objednávkou novoročního přání.

Když je darem čas

Když je darem čas

Čas je jeden z největších darů, který můžeme někomu nebo něčemu věnovat. Čas je to hlavní, co přinášejí firemní dobrovolnické dny, které pravidelně zlepšují prostředí Sue Ryder, zpestřují život našich klientů nebo oživují dny v dobročinných obchodech. Na fotografiích najdete dobrovolníky z IKEA a Pfizer.

Nakrm draka 2019

Nakrm draka 2019

Začátek léta v Sue Ryder patří akci Nakrm draka. Společné setkání na zahradě je hlavně o pohybu, o aktivizaci našich klientů, o přátelském setkání s rodinami, zaměstnanci a dobrovolníky Sue Ryder. Dokázalo vzbudit nadšení pro sportovní výkon, dobrou náladu, vyvolat úsměvy i slzy dojetí. Tento rok se k nám opět přidali i firemní dobrovolníci z Pfizer. Děkujeme!

Špacír aneb s námi se ve stáří neztratíte 2019

Špacír aneb s námi se ve stáří neztratíte 2019

Děkujeme všem špacírujícím i partnerům akce, kteří se k nám v roce 2019 přidali. Díky, že jste tak pomohli někomu dalšímu neztratit se ve stáří. Stopovačku po Praze nám sice propršelo, ale nakonec se vyčasilo a náladu nám všem na závěr spravil David Kraus & Gipsy Brothers.

Květnový Ryder´s bazar na Novoměstské radnici

Květnový Ryder´s bazar na Novoměstské radnici

I přes deštivé počasí se májový Ryder´s bazar skvěle vydařil, od rána proudili nakupující na Novoměstskou radnici na Praze 2, mnozí odcházeli s plnými taškami.. Utržili jsme rekordních 202.000 Kč, použijeme je na nákup zdravotnického materiálu nehrazeného pojišťovnami. Děkujeme všem dobrovolnicím/kům za pomoc, podporovatelkám za jejich módní dary, radnici za skvělé podmínky a vám za nákupy!

Děkujeme! Jeden za všechny všichni za důstojnost

Děkujeme! Jeden za všechny všichni za důstojnost

Každý splněný cíl je radost, která si zaslouží být oslavována! O radost jsme se podělili s našimi hrdiny, které znáte z kampaně Jeden za všechny, všichni za důstojnost!

Oslava Centra pro důstojné stárnutí s dárci

Oslava Centra pro důstojné stárnutí s dárci

Pro dárce a partnery Centra pro důstojné stárnutí Sue Ryder, kteří projekt osobně podpořili, jsme připravili malou oslavu ve Winternitzově vile. Poděkovali jsme jim a představili plány a následné kroky.

Velikonoce v Sue Ryder

Velikonoce v Sue Ryder

Lidové tradice, které patří k Velikonocům si rádi připomínáme v Sue Ryder společně s našimi seniory - zdobení a barvení kraslic, pletení pomlázek, pečení mazanců i pondělní vymrskání našim dam.

Jarní koncert 2019

Jarní koncert 2019

Každým rokem vítáme jaro zpěvem známých lidovek a společným koncertem... Letos to vyšlo na Škaredou středu před Velikonocemi, čímž jsme splnili lidovou pověru, abychom se neškaredili a nezůstala nám zakaboněná tvář každou středu v roce.

Bazárek pro rodiny s dětmi - jaro 2019

Bazárek pro rodiny s dětmi - jaro 2019

Počasí nám na jarním bazárku pro rodiny s dětmi více než přálo.. možná i díky němu jsme přivítali spoustu nakupujících, a získali tak z prodeje darovaných věcí rekordní tržbu 147.000 Kč na péči o seniory v Sue Ryder! Díky všem školám, školám, dárcům, dobrovolníkům!

Skupinové cvičení v Sue Ryder

Skupinové cvičení v Sue Ryder

V Sue Ryder kondičně skupinově cvičíme 3x v týdnu - v pondělí, ve středu a v pátek. Vycházíme z toho, že cvičení je společenská záležitost, působí preventivně nejen fyzicky, také zlepšuje fungování mozku, klientům zvedá náladu, podporuje zdravý spánek atd.

Mezinárodní den žen 2019

Mezinárodní den žen 2019

Na MDŽ bylo v Sue Ryder docela živo. Kolegové z péče se převlékli do šatů, které nosily naše dámy, klientky, v dobách svého mládí. Každá dostala k MDŽ květinu, báseň, úsměv, přípitek..na přání i píseň. A víte která zněla nejvíce? ... "Kdyby byl Bavorov.."

Masopust

Masopust

Barvy, štětce, nůžky, papíry, látky, lepidla.. věci nezbytné pro kreativní dílnu, která probíhá každou středu odpoledne v denním centru. Jedna z pravidelných aktivit, které se účastní ti klienti, kteří mají radost z tvoření, většinou jsou to zatím samé dámy. K ruce jsou jim jak naše ergoterapeutky, dobrovolnice i rodinní příslušníci. Tentokrát bylo téma Masopust..

Oslava narozenin pana Karla

Oslava narozenin pana Karla

Veselou oslavu narozenin, díky týmu, který pečuje o klienty, zažil pan Karel. Popřát mu přišla i převlečená kolegyně z rehabilitace Pavlína, za jeho oblíbenou Helenku Vondráčkovou.

Naše obchody jsou zapojeny do projektu ateliéru Liběny Rochové

Naše obchody jsou zapojeny do projektu ateliéru Liběny Rochové

Dobročinné obchody Sue Ryder spolupracují na ročníkovém projektu ateliéru paní Liběny Rochové na UMPRUM. „Udržitelnost a etický postoj jsou velkou výzvou módního průmyslu dneška. Rádi bychom tímto projektem upozornili na nesmyslnost masové produkce. Uvědomujeme si, že nezměníme mnohé, ale chceme, aby se lidé nad tímto tématem zamysleli a hledali nové cesty“, říká paní Liběna. Všichni studenti mají možnost ve své práci využít oblečení z našich obchodů.

Vánoční koncert 2018

Vánoční koncert 2018

Na konci roku jsme se všichni sešli v naší kapli a společně si zazpívali koledy na vánočním koncertě a ochutnali cukroví....

Ze zákulisí Sue Ryder

Ze zákulisí Sue Ryder

Ne vždy se všechny fotky povedou na poprvé, ne všechny můžeme dát na web.. Ale mohou se hodit alespoň jednou za rok pro pobavení, podívejte se.

Mikuláš 2018

Mikuláš 2018

Byl i u vás Mikuláš? K nám dorazil i s čerticí a andělem a věřte tomu nebo ne, všichni jsme dostali nadílku a čertí dáma odešla s prázdnou....

Jarmark v Michelském dvoře 2018

Jarmark v Michelském dvoře 2018

Děkujeme všem sousedům z Michle, přátelům i novým návštěvníkům za nákupy a společná setkání na předvánočním jarmarku v Sue Ryder.. Velké poděkování patří všem dobrovolníkům a dárcům, kteří nás na jarmarku podpořili a byli s námi. Přípravy na Vánoce začínají...

Vernisáž výstavy k 20. narozeninám Sue Ryder

Vernisáž výstavy k 20. narozeninám Sue Ryder

Je téměř nemožné shrnout 20 let Sue Ryder do jedné výstavy - historii organizace i všechny lidské příběhy, které se 20 lety prolínají. Pokusili jsme se zachytit alespoň střípky z nich v historických článcích, fotkách, informacích, aktuálních fotografiích Šárky Klímové. Podívejte se, jak probíhala vernisáž v galerii Sue Ryder.

Výlet na výstavu Františka Kupky

Výlet na výstavu Františka Kupky

I ve 101 letech si paní Terezie mohla užít výstavu Františka Kupky ve Valdštejnské jízdárně... Nejen ona, ale i několik dalších klientů Sue Ryder, kteří obdivují umění, si díky dobrovolníkům zažili hezký výletní den.

Podzimní dobročinný bazárek 2018

Podzimní dobročinný bazárek 2018

Symbolické propojení dvou světů na jednom místě - dětí i seniorů, přineslo své ovoce. Za 5 hodin prodeje v Sue Ryder máme tržbu neuvěřitelných 141.880 Kč! Děkujeme! Výtěžek putuje na péči o seniory a poradenství na téma stáří.

Darujte šanci
na důstojné stáří