Hledáme kolegu/yni na pozici vedoucí aktivizační pracovník/ergoterapeut

Jsme odborníci na téma stáří a vy máte příležitost spolu s námi pečovat o seniory jinak. Hledáte smysluplnou práci a zajímají Vás senioři jako lidé s bohatým životním příběhem? Máte týmového ducha a rádi hledáte a uplatňujete nové postupy v péči o seniory?

Domov pro seniory Sue Ryder vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí aktivizační pracovník/ergoterapeut.

Náplň práce:

  • vedení malého týmu - organizace práce, personální řízení, práce s dokumentací, spolupráce s lékaři a členy multidisciplinárního týmu domova
  • individuální a skupinová ergoterapie  (podpora soběstačnosti, smysluplné zaměstnávání, kognitivní trénink, podpora komunikace, trénink jemné motoriky a grafomotoriky...)

Požadujeme:

  • dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce nebo ergoterapie, praxe v oboru
  • chuť vzdělávat se a být leaderem své odbornosti
  • kladný vztah k seniorům
  • samostatnost, spolehlivost a organizační schopnosti, smysl pro týmovou práci, proaktivní přístup
  • uživatelskou znalost práce s PC

Nabízíme:

  • kreativní a smysluplnou práci v dobrém týmu a příjemném prostředí s důrazem na důstojnost člověka a na vysokou kvalitu služby
  • práci na plný úvazek, možnost dalšího vzdělávání a supervize, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned

Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: simona.dobsickova@sue-ryder.cz, nebo poštou k rukám paní Simony Dobšíčkové, Domov Sue Ryder, z.ú., Michelská 1/7, 140 00 Praha 4. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovorům. Výběrové řízení je vícekolové.

Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Darujte šanci
na důstojné stáří